ZUMBA / JUMPING FITNESS

Zumba fitness  i Jumping fitness już od lipca w Rusi!

Zumba to kompletny program treningowy, który zawiera elementy fitnessu oraz tańca latynoskiego (salsa, samba, tango, flamenco, cumbia i reggaeton).

Historia głosi, iż Zumba została wymyślona przez kolumbijskiego tancerza i choreografa Alberta „Beto” Pereza, który zapomniał przynieść płytę z muzyką na swoje zajęcia. Sytuacja ta zmusiła go do improwizacji z muzyką bliską jego sercu, czyli latynoską w tle. Jego roztargnienie przyczyniło się do powstania tańca fitness, którym dziś zachwyca się cały świat.

Jumping fitness czyli skoki na trampolinie. To znakomita forma dynamicznej zabawy. Jest to także świetny trening cardio dla wszystkich, którzy podczas wakacyjnego pobytu w Rusi chcą zatroszczyć się o kondycje wygląd swojej sylwetki.

Jumping fitness polega na ćwiczeniach na jednoosobowej trampolinie fitness w rytm muzyki. Trening może być dynamiczny lub spokojny. Udowodniono, że zabawa na trampolinie wyzwala pozytywną energię. Chociażby dlatego warto czasami wybrać tego rodzaju formę treningu.

Rusiową Zumbe i Jumping fitness poprowadzi znakomita trenerka Agata, która swoje umiejętności przekazuje niezwykle energicznie i z wielką pasją.