ANIMACJE DLA DZIECI / ZUMBA / JUMPING FITNESS

Nasze atrakcje – już od lipca w Rusi! (od 01/07 do 26/08):
Animacje – Aleksandra,
Jumping fitness – Agata,
Leśne SPA – Iwona
Karaoke – Paweł,
Zumba – Agata,
Turniej siatkówki – Arek
Turniej ping-ponga – Paweł,
Integracyjne ogniska na plaży przy dźwiękach szant – Paweł.

Daj się zainspirować.

Rusinowe animacje dla dzieci to moc pozytywnej i wspaniałej energii. Nasi animatorzy rozchmurzą każdą zatroskaną buzię najmłodszych Gości. Dla naszych animatorów dobra zabawa to podstawa. Konstruowanie, budowanie, inspirowanie do działania, budzenie zainteresowań, to bardzo ważne zadanie w kontekście dzieci. Niezwykle istotne są także zabawy grupowe, pełniące rolę integracyjną.

Mamy wyjątkowe przekonanie, iż dobra zabawa w połączeniu z nauką i naszym doświadczeniem sprawi, że uśmiech naszych milusińskich towarzyszyć im będzie na długo.

Zatem, myślisz animacje….widzisz OŚRODEK RUŚ.

Zumba to kompletny program treningowy, który zawiera elementy fitnessu oraz tańca latynoskiego (salsa, samba, tango, flamenco, cumbia i reggaeton).

Historia głosi, iż Zumba została wymyślona przez kolumbijskiego tancerza i choreografa Alberta „Beto” Pereza, który zapomniał przynieść płytę z muzyką na swoje zajęcia. Sytuacja ta zmusiła go do improwizacji z muzyką bliską jego sercu, czyli latynoską w tle. Jego roztargnienie przyczyniło się do powstania tańca fitness, którym dziś zachwyca się cały świat.

Jumping fitness czyli skoki na trampolinie. To znakomita forma dynamicznej zabawy. Jest to także świetny trening cardio dla wszystkich, którzy podczas wakacyjnego pobytu w Rusi chcą zatroszczyć się o kondycje wygląd swojej sylwetki.

Jumping fitness polega na ćwiczeniach na jednoosobowej trampolinie fitness w rytm muzyki. Trening może być dynamiczny lub spokojny. Udowodniono, że zabawa na trampolinie wyzwala pozytywną energię. Chociażby dlatego warto czasami wybrać tego rodzaju formę treningu.

Rusinowe animacje prowadzą zawodowi animatorzy, natomiast Zumbe i Jumping fitness poprowadzi znakomita trenerka Agata, która swoje umiejętności przekazuje niezwykle energicznie i z wielką pasją.