Rodzinny Ośrodek Wypoczynkowy RUŚ

♥ U NAS ZREALIZUJESZ POLSKI BON TURYSTYCZNY ♥

Rodzinny Ośrodek Wypoczynkowy “Ruś” przepięknie położony w sercu lasu na Mazurach zachodnich w pobliżu rezerwatu “sosny taborskiej” z dala od miast i osiedli. Gęste lasy, obfitujące w grzyby, leśne owoce, zwierzynę i unikalne ptactwo są idealnym miejscem pieszych i rowerowych wędrówek. Na 3 hektarowym, zalesionym terenie rozmieszczone są domki i pawilon z pokojami dla 120 osób.

Ośrodek leży nad niewielkim, czystym jeziorem Ruskim, bogatym w ryby oraz chronione kwiaty wodne. Posiada własną plażę z pomostem i 700 metrów własnej linii brzegowej.

Na terenie Ośrodka znajduje się restauracja “Rusinówka” oferująca domowe posiłki. 

Marzycie o przyjęciu weselnym na łonie natury? A może chcielibyście zorganizować spotkanie rodzinne lub inną uroczystość? Ośrodek i jego przepiękna okolica to znakomite miejsce do spełniania takich marzeń. Organizujemy także wycieczki fakultatywne obejmujące zasięgiem okoliczne miejsca warte odwiedzenia.

Wyposażenie ośrodka jest proste, ale funkcjonalne. W domkach jest telewizor nadto lodówka, szafka z naczyniami, czajnik elektryczny, łazienka, zadaszony taras. W domkach są kominki. Naszym Gościom oferujemy bezpłatny parking na terenie Ośrodka.

Sklep znajduje się we wsi Ruś ok. 2 km od ośrodka. Ośrodek prowadzimy rodzinnie.
Jeśli szukasz ciszy i spokoju to miejsce jest dla Ciebie i Twojej rodziny!

Zapraszamy do kontaktu – 693 120 443

Kasia i Paweł Kapla